Ochrana osobních údajů

 

1. Ochrana osobních údajů

Soukromí uživatelů tohoto webu je pro nás obzvláště důležité. Níže jsou uvedeny informace o Vašich osobních údajích při návštěvě a nákupu prostřednictvím webových stránek www.prommcz.cz. Vaše osobní údaje neprodáváme a nepředáváme třetím stranám.

2. Bezpečnost a důvěrnost údajů

Všechny osobní údaje jsou shromažďovány na základě dobrovolnosti a jsou určeny pouze pro vlastníka webu – společnost PROMM, s. r.o. Jsou omezeny na nezbytné minimum a slouží pouze k identifikaci kupujícího a ke správnému zpracování objednávky. Tyto údaje zahrnují informace: jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail, popřípadě firma, IČO, DIČ. Jsou požadované při ověření objednávky a údajů zákazníka. Osobní údaje poskytnuté během objednávání jsou používané pro realizaci objednávky a dopravy produktu. Nejsou předávány jiným společnostem, s výjimkou partnerů zajišťujících dopravu produktu. To však vždy pouze v rámci jedné konkrétní objednávky a výhradně v mezích zákona na ochranu osobních údajů. Zákazník má právo odstoupit od objednávky v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami uvedenými na webových stránkách www.prommcz.cz. V případě zrušení objednávky osobní údaje nejsou dále nijak zpracovávány vlastníkem webových stránek. Každý zákazník má práva vyplývající ze Zákona o ochraně osobních údajů.

3. Soubory cookies

Soubory cookie používáme k ukládání informací o Vašich osobních preferencích na naší webové stránce. Soubory uchovávají: Vaše osobní preference a návrh na automatické vyplňování formulářů.

4. Kontakt pro ochranu osobních údajů

Ochotně odpovíme na Vaše otázky, které se nepokrývají s výše uvedenými informacemi. Prosíme o zaslání svých dotazů pomocí záložky Kontakt.

Používání webových stránek www.prommcz.cz je možné po souhlasu s výše uvedenými pravidly.